циклорама
інтер'єр

Студія працює щоденно, з 11:00 до 19:00

Дні тижня Вартість за одну годину
Понеділок-Субота 250 грн.
Неділя 300 грн.
Додаткова година для візажу 50% вартості години зйомки.
*мінімальна тривалість оренди 1 год.
*оренда в неробочий час +50 грн./год.
*оренда в святкові дні +50 грн./год.

Ви можете відмінити оренду студії не пізніше ніж за 48 годин до початку оренди.
При відміні замовлення менш ніж за 48 годин, оплачується 50% вартості замовлення, а при відміні менш ніж за 24 години - 100% вартості замовленого часу.


Додаткові націнки

Метр нового/зіпсованого фону 100 грн.
Кількість осіб більше 6 чоловік +50 грн./год.
Використання дим-машини +50 грн./год.
Робота асистента по світлу +100 грн./год.
Оренда фотокамер та оптики Обговорюється індивідуально

Правила

 • Перед початком зйомки адміністратор повідомить Вас про час приходу наступних клієнтів і можливість продовження оренди. Крок тарифікації при продовженні оренди - 30 хвилин.
 • Початком оренди фотостудії рахується заявлений в замовленні час, а не час фактичного приходу фотографа в студію.
  Запізнення на зйомку та її передчасне закінчення не знижують загальну вартість послуг. Часом закінчення оренди вважається час, коли орендар залишає студію, а не коли закінчується зйомка. Будь-ласка, залишайте собі необхідний час для зборів та поважайте час колег.
 • Відвідування фотостудії можливе лише в змінному взутті, при відсутності якого орендар буде змушений використовувати бахіли або багаторазове змінне взуття яке знаходиться в студії (тапки). Зверніть увагу що, вимога до чистоти стосується також і взуття, в якому знімаються моделі.
 • Орендарі повинні дотримуватись чистоти та погоджувати з адміністрацією, якщо сюжет фотосесії передбачає подальше прибирання. В цьому випадку можлива націнка.
 • Перед початком оренди ми просимо ознайомитись з правилами оренди та перевірити справність техніки. Негайно повідомте адміністратора у випадку проблем з приладами. По закінченню оренди адміністратор перевіряє справність студійного обладнання. У випадку псування орендар зобов'язаний оплатити вартість зіпсованого обладнання та аксесуарів.
 • У вартість оренди входить використання паперових фонів з можливим природним забрудненням, розкатаних на 3 метри від стіни. Псування, пошкодження чи незворотне забруднення фонів оплачуються з розрахунку 100 грн за метр. При бажанні Ви можете скористатися новим, раніше не використовуваним фотом, вартість становить 100 грн за метр на підлозі.
 • Налаштування обладнання та приладів, допомога і консультація адміністратора включені у вартість оренди. Будь-які маніпуляції з фоном виконуються у присутності адміністратора.
 • Фотозйомка з тваринами вимагає попереднього узгодження з адміністрацією.
 • Курити і розпалювати відкритий вогонь в приміщенні заборонено. Штраф 1000 грн.